משלוחים והחזרות

קיבלנו את ההזמנה שלך (עפנו על הבחירות שלך אגב...), עכשיו החבילה שלך תארז, תצא לכיוונך ותגיע בהתאם לשיטת המשלוח שתבחרי:

*סורי, יום ההזמנה אינו נחשב יום עסקים :(

משלוח באמצעות שליח

חינם

עד 3 ימי עסקים

איסוף עצמי

חינם

עד 5 ימי עסקים


מי זה שם דופק בדלת? אה, זה השליח שלנו!

השליחויות שלנו מתבצעות בימים א'-ה' בשעות 8:00-21:00. מומלץ להזין כתובת בה יהיה מישהו במהלך השעות האלו. ודאי כי מספר הטלפון שמסרת בעת הקנייה מעודכן, על מנת שחברת השליחויות תוכל לתאם מולך את השליחות. השליחויות מתבצעות על ידי חברת שילוח חיצונית, ולכן אנחנו לא אחראים על עיכובים הקשורים בחברות השילוח. יחד עם זאת, בכל בעיה ניתן ליצור עמנו קשר בדוא"ל: info@ronenchen.com או בטלפון 03-5188433 שלוחה 2. 

החלפה או החזרה

הזמנת והתחרטת? בקטנה, זה קורה לטובות ביותר. במידה ותרצי להחליף או להחזיר פריט שרכשת, תוכלי לעשות זאת בחינם ובקלות בכל אחת מהחנויות שלנו או באמצעות דואר ישראל עם מדבקת הגוביינא המצורפת למשלוח. החלפה/החזרה של פריט תתאפשר עד 14 ימים מיום קבלת המשלוח, כאשר הפריט במצב חדש, באריזתו המקורית והתווית מחוברת באופן תקין.

עוד קצת פרטים על החזרה בדואר

על מנת להחזיר או להחליף פריט ללא עלות באמצעות דואר ישראל, עלייך לארוז את הפריט באריזתו המקורית, להדביק על גבי האריזה את מדבקת הגוביינא שקיבלת עם המשלוח ולצרף את טופס ההחזרה שקיבלת עם ההזמנה. הקפידי למלא בטופס את פרטי הפריט שהחזרת, סיבת ההחזרה והאם את מעוניינת בהחלפה או בהחזר כספי. את החבילה יש למסור בכל אחד מסניפי דואר ישראל.
ברגע שהפריט יגיע אלינו ויעבור בקרה ע"י צוות שירות הלקוחות, תקבלי מייל המעדכן על זיכוי אמצעי התשלום.

החזרה לחנות

על מנת להחזיר או להחליף פריט ללא עלות בחנות, עלייך לגשת לחנות עם הפריט הרלוונטי וחשבונית המקור. במקרה כזה, ההחלפה/זיכוי/ החזר כספי יבוצעו במקום באופן מיידי.
*במידה והתשלום התבצע באמצעות PAYPAL, הזיכוי יבוצע תוך 7 ימי עסקים.